0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار پوپ کازینو آنلاین بونوس ها-(حتما مطالعه شود) پشتیبانی راهنما
Czech Republic
Pro League
Petr Sejk
-
-
Marek Roh
Finished
۰۰:۰۰
Matous Klimenta
۱
۳
Lubos Protiva
Finished
۰۰:۰۰
Tibor Kolenic
۲
۳
Zdenek Kasinski
Finished
۰۰:۰۰
Darin Kryl
-
-
Sturma Patrik
Finished
۰۰:۰۰
Lubos Protiva
۳
۰
Koubek Vojtech
Finished
۰۰:۳۰
Marek Roh
-
-
Ivo Kolacek
Finished
۰۰:۳۰
Zdenek Kasinski
۲
۳
Plachy Jiri
Finished
۰۰:۳۰
Sturma Patrik
-
-
Bohuslav Kaloc
Finished
۰۰:۳۰
Jakub Levicky
۱
۳
Darin Kryl
Finished
۰۱:۰۰
Jaromir Cernik
۰
۳
Tibor Kolenic
Finished
۰۱:۰۰
Sturma Patrik
-
-
Darin Kryl
Finished
۰۲:۰۰
Tibor Kolenic
۱
۳
Zdenek Kasinski
Finished
۰۲:۰۰
David Vrabec
-
-
Petr Hisler
Finished
۰۲:۳۰
Jakub Stolfa
۳
۱
Linder Ladislav
Finished
۰۲:۳۰
Havel Ladislav
۳
۲
Jan Knot
Finished
۰۳:۰۰
Jaromir Cernik
۰
۳
Vaclav Hruska Sr
Finished
۰۳:۰۰
Linder Ladislav
۲
۳
Pavel Fojt
Finished
۰۳:۳۰
Petr Hisler
۳
۱
Pavel Vilhelm
Finished
۰۳:۳۰
David Vrabec
۳
۱
Jaromir Cernik
Finished
۰۴:۰۰
Jakub Stolfa
۲
۳
Havel Ladislav
Finished
۰۴:۰۰
Pavel Fojt
۳
۲
Jan Knot
Finished
۰۴:۳۰
Pavel Vilhelm
۱
۳
Vaclav Hruska Sr
Finished
۰۴:۳۰
Petr Hisler
۳
۰
Jaromir Cernik
Finished
۰۵:۰۰
Linder Ladislav
۱
۳
Havel Ladislav
Finished
۰۵:۰۰
Jan Knot
۳
۲
Jakub Stolfa
Finished
۰۵:۳۰
Vaclav Hruska Sr
۳
۰
David Vrabec
Finished
۰۵:۳۰
Havel Ladislav
۳
۰
Pavel Fojt
Finished
۰۶:۰۰
Jaromir Cernik
۲
۳
Pavel Vilhelm
Finished
۰۶:۰۰
Vaclav Hruska Sr
۳
۱
Petr Hisler
Finished
۰۶:۳۰
Jan Knot
۳
۰
Linder Ladislav
Finished
۰۶:۳۰
Pavel Vilhelm
۳
۱
David Vrabec
Finished
۰۷:۰۰
Pavel Fojt
۰
۳
Jakub Stolfa
Finished
۰۷:۰۰
Havel Ladislav
۲
۳
Jakub Stolfa
Finished
۰۸:۰۰
Petr Oliver Korp
۰
۳
Jiri Louda
Finished
۱۰:۳۰
Dalibor Velky Jnr.
-
-
Eduard Sionkala
Finished
۱۰:۳۰
Miroslav Nejedly
-
-
Jaromir Vyboch
Finished
۱۰:۳۰
Matej Vogel
۲
۳
Milan Smrcek
Finished
۱۰:۳۰
Petr Chlad
-
-
Tomas Fojtik
Finished
۱۱:۰۰
Daniel Tuma
۳
۱
Rotislav Hasmanda
Finished
۱۱:۰۰
Rostyslav Kliucuk
۳
۰
Alesh Bayer
Finished
۱۱:۰۰
Jaromir Vyboch
-
-
Ales Krejci
Finished
۱۱:۳۰
Milan Smrcek
۰
۳
Daniel Tuma
Finished
۱۱:۳۰
Jiri Louda
۳
۰
Rostyslav Kliucuk
Finished
۱۱:۳۰
Eduard Sionkala
-
-
Petr Chlad
Finished
۱۱:۳۰
Vaclav Paclik
-
-
Miroslav Nejedly
Finished
۱۲:۰۰
Rotislav Hasmanda
۱
۳
Matej Vogel
Finished
۱۲:۰۰
Tomas Fojtik
-
-
Dalibor Velky Jnr.
Finished
۱۲:۰۰
Alesh Bayer
۲
۲
Petr Oliver Korp
inprogress
۱۲:۰۰
Ukraine
Ukraine Win Cup
Dmitriy Derevinskiy
۰
۳
Sergey Buluy
Finished
۰۰:۰۰
Aleksandr Storozhenko
-
-
Serhii Udovichenko
inprogress
۰۰:۱۵
Rodion Pirveli
۱
۳
Oleksandr Naida
Finished
۰۰:۳۰
Oleksandr Naida
۱
۳
Vitaliy Krokhmal
Finished
۰۲:۰۰
Vitaliy Krokhmal
۰
۳
Rodion Pirveli
Finished
۰۲:۳۰
Dmitriy Derevinskiy
۱
۳
Yan Krol
Finished
۰۲:۳۰
Andrey Burdakov
۰
۳
Sergey Kireev
Finished
۰۳:۰۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۱
Alexander Pogonov
Finished
۰۳:۳۰
Andrey Burdakov
۰
۳
Alexander Pogonov
Finished
۰۴:۰۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۰
Sergey Kireev
Finished
۰۴:۳۰
Vitaliy Krokhmal
۲
۳
Oleksandr Naida
Finished
۰۵:۰۰
Andrey Burdakov
۳
۱
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۵:۰۰
Alexander Pogonov
۳
۲
Sergey Kireev
Finished
۰۵:۳۰
Sergey Kireev
۳
۱
Andrey Burdakov
Finished
۰۶:۰۰
Alexander Pogonov
۳
۰
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۶:۳۰
Alexander Pogonov
۳
۰
Andrey Burdakov
Finished
۰۷:۰۰
Sergey Kireev
۱
۳
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۷:۳۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۲
Andrey Burdakov
Finished
۰۸:۰۰
Sergey Kireev
۱
۳
Alexander Pogonov
Finished
۰۸:۳۰
Igor Akimov
۳
۱
Ruslan Onischenko
Finished
۰۹:۳۰
Dmitry Yurkov
۲
۳
Ruslan Onischenko
Finished
۱۰:۰۰
Vladimir Boycuk
۲
۳
Marchenko Sergey
Finished
۱۰:۳۰
Dmitry Yurkov
۰
۳
Igor Akimov
Finished
۱۱:۰۰
Europe
TT Elite Series
Mateusz Repke
۳
۱
Radoslaw Chrzescian
Finished
۰۰:۱۵
Petr David
۳
۱
Jan Zandecki
Finished
۰۰:۳۰
Szymon Radlo
۳
۱
Igor Dabrowski
Finished
۰۰:۴۵
Josef Braun
۰
۳
Robert Floras
Finished
۰۱:۰۰
Karol Wisniewski
۲
۳
Mikolaj Szalinski
Finished
۰۱:۱۵
Makajew Maciej
۰
۳
Petr David
Finished
۰۲:۰۰
Karol Dzida
۰
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۲:۳۵
Szymon Radlo
۱
۳
Mikolaj Szalinski
Finished
۰۲:۴۵
Radoslaw Chrzescian
۱
۳
Karol Wisniewski
Finished
۰۳:۱۵
Makajew Maciej
۳
۰
Karol Dzida
Finished
۰۳:۳۰
Mateusz Repke
۱
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۳:۴۵
Mikolaj Szalinski
۳
۲
Igor Dabrowski
Finished
۰۴:۱۵
Radoslaw Chrzescian
۳
۰
Szymon Radlo
Finished
۰۴:۴۵
Karol Wisniewski
۳
۲
Igor Dabrowski
Finished
۰۵:۱۵
Mateusz Repke
۰
۳
Mikolaj Szalinski
Finished
۰۵:۴۵
Damian Korczak
۳
۱
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۶:۰۰
Makajew Maciej
۰
۳
Damian Korczak
Finished
۰۷:۰۰
Karol Dzida
۰
۳
Damian Korczak
Finished
۰۸:۰۰
Makajew Maciej
۰
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۸:۵۵
Lukasz Jarocki
۲
۳
Maciej Podsiadlo
Finished
۰۹:۴۵
Jan Zandecki
۲
۳
Adrian Wiecek
Finished
۱۰:۰۰
Felkel Grzegorz
۱
۳
Tomasz Kotowski
Finished
۱۰:۳۰
Karol Dzida
۰
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۱۰:۴۵
Jakub Maslowski
۲
۳
Slawomir Dosz
Finished
۱۱:۰۰
Lukasz Jarocki
۲
۳
Damian Korczak
Finished
۱۱:۱۵
Jan Zandecki
۳
۲
Felkel Grzegorz
Finished
۱۱:۳۰
Marcin Jadczyk
۳
۰
Maciej Podsiadlo
Finished
۱۱:۴۵
Slawomir Dosz
۱
۰
Adrian Wiecek
inprogress
۱۲:۰۰
Karol Dzida
۱
۰
Radoslaw Chrzescian
inprogress
۱۲:۱۵
World
TT-CUP
Jiri Manas
۱
۳
Jan Zalesky
Finished
۰۰:۲۰
Nazarii Hrytsyienko
۱
۳
Valentyn Yunchyk
Finished
۰۰:۲۵
Michal Nemec
۳
۱
Lukas Pour
Finished
۰۰:۵۰
Dmitriy Vahta
۰
۳
Nazarii Hrytsyienko
Finished
۰۰:۵۵
Jiri Manas
۰
۳
Michal Nemec
Finished
۰۱:۲۰
Nechyporuk Vadym
۳
۲
Valentyn Yunchyk
Finished
۰۱:۲۵
Nechyporuk Vadym
۳
۰
Nazarii Hrytsyienko
Finished
۰۱:۵۵
Igor Shulkin
۳
۰
Jerry Vasquez
Finished
۰۲:۲۰
Dmitriy Vahta
۱
۳
Valentyn Yunchyk
Finished
۰۲:۲۵
Alex Averin
۳
۰
Jerry Vasquez
Finished
۰۲:۵۰
Nechyporuk Vadym
۳
۲
Dmitriy Vahta
Finished
۰۲:۵۵
Michael Zhang
۳
۱
Sanjay Jain
Finished
۰۳:۱۵
Valentyn Yunchyk
۱
۳
Nazarii Hrytsyienko
Finished
۰۳:۲۵
Alex Averin
۳
۱
Michael Zhang
Finished
۰۳:۴۵
Nechyporuk Vadym
۰
۳
Valentyn Yunchyk
Finished
۰۳:۵۵
Igor Shulkin
۳
۱
Sanjay Jain
Finished
۰۴:۱۵
Dmitriy Vahta
۳
۱
Nazarii Hrytsyienko
Finished
۰۴:۲۵
Jerry Vasquez
۳
۱
Sanjay Jain
Finished
۰۴:۵۰
Dmitriy Vahta
۳
۱
Valentyn Yunchyk
Finished
۰۴:۵۵
Alex Averin
۳
۱
Igor Shulkin
Finished
۰۵:۱۵
Nechyporuk Vadym
۳
۰
Nazarii Hrytsyienko
Finished
۰۵:۲۵
Michael Zhang
۳
۰
Jerry Vasquez
Finished
۰۵:۴۵
Dmitriy Vahta
۱
۳
Nechyporuk Vadym
Finished
۰۵:۵۵
Oleksandr Shkurupii
۰
۳
Denys Scherbak
Finished
۰۹:۲۰
Alexandr Semenets
۳
۱
Andrii Zaitsev
Finished
۰۹:۲۵
Serhii Poliakov
۱
۳
Pavlo Zaderei
Finished
۰۹:۳۰
Denis Kebalo
۱
۳
Denis Vakulenko
Finished
۰۹:۵۰
Maksym Kolos
۳
۱
Kozyr Ivan
Finished
۰۹:۵۵
Valery Petukhov
۲
۳
Alexander Redkov
Finished
۱۰:۰۰
Kovalchuk Nazarii
۳
۱
Yuryi Shchepanskyi
Finished
۱۰:۰۵
Vootele Vaher
۳
۰
Heldur Nermann
Finished
۱۰:۱۵
Vitalii Vovk
۳
۲
Mykyta Trofimov
Finished
۱۰:۲۰
Serhii Kinash
۳
۱
Dmitriy Krishtal
Finished
۱۰:۲۵
Sergey Akhlamov
۰
۳
Pavlo Zaderei
Finished
۱۰:۳۰
Molochko Anton
۲
۳
Volodymyr Plishylo
Finished
۱۰:۳۵
Meelis Apsolon
۳
۱
Vootele Vaher
Finished
۱۰:۴۵
Oleksandr Shkurupii
۱
۳
Denis Vakulenko
Finished
۱۰:۵۰
Michal Nemec
۳
۱
Jiri Manas
Finished
۱۰:۵۰
Alexandr Semenets
۱
۳
Kozyr Ivan
Finished
۱۰:۵۵
Serhii Poliakov
۱
۳
Valery Petukhov
Finished
۱۱:۰۰
Dmitry Yaremchuk
۰
۳
Yuryi Shchepanskyi
Finished
۱۱:۰۵
Higinio Gonzalez
۰
۳
Francisco Almagro
Finished
۱۱:۱۰
Margus Joelaid
۳
۲
Heldur Nermann
Finished
۱۱:۱۵
Mykyta Trofimov
۳
۲
Denys Scherbak
Finished
۱۱:۲۰
Martin Novak
۰
۳
Michal Nemec
Finished
۱۱:۲۰
Dmitriy Krishtal
۳
۱
Andrii Zaitsev
Finished
۱۱:۲۵
Sergey Akhlamov
۱
۳
Alexander Redkov
Finished
۱۱:۳۰
Kovalchuk Nazarii
۰
۳
Molochko Anton
Finished
۱۱:۳۵
Margus Joelaid
۱
۳
Vootele Vaher
Finished
۱۱:۴۵
Pavel Vilhelm
۱
۳
Jiri Manas
Finished
۱۱:۵۰
Denis Kebalo
۳
۰
Vitalii Vovk
Finished
۱۱:۵۰
Maksym Kolos
۲
۲
Serhii Kinash
inprogress
۱۱:۵۵
Valery Petukhov
۲
۲
Pavlo Zaderei
inprogress
۱۲:۰۰
Dmitry Yaremchuk
۱
۲
Volodymyr Plishylo
inprogress
۱۲:۰۵
Jose Rosas
۱
۰
Higinio Gonzalez
inprogress
۱۲:۱۰
Meelis Apsolon
۲
۰
Heldur Nermann
inprogress
۱۲:۱۵
Oleksandr Shkurupii
۰
۰
Mykyta Trofimov
inprogress
۱۲:۲۰
Pavel Vilhelm
۰
۰
Michal Nemec
inprogress
۱۲:۲۰
Armenia
Armenia ITT CUP
Andranik Sahakyan
۰
۳
Murad Asatryan
Finished
۰۰:۳۰
Avet Vasilyan
۳
۰
Hovhannes Julhakyan
Finished
۰۹:۳۰
Hovhannes Julhakyan
۲
۳
Gevorg Abrahamyan
Finished
۱۰:۱۰
Avet Vasilyan
۲
۳
Harutyun Harutyunyan
Finished
۱۰:۳۰
Hovhannes Julhakyan
۰
۳
Harutyun Harutyunyan
Finished
۱۱:۳۰
Russia
Liga Pro
Alexey Vlasov
-
-
Anton Gerasimov
Finished
۰۱:۰۰
Nikolay Zhurba
۳
۲
Alexander Serebrennikov
Finished
۰۱:۱۵
Roman Astreev
۳
۰
Igor Mihaylov
Finished
۰۱:۱۵
Vladislav Chakhur
۳
۲
Kirill Malahov
Finished
۰۱:۴۵
Ivan Pandur
۳
۰
Yuriy Lbov
Finished
۰۱:۴۵
Igor Mihaylov
۰
۳
Vladimir Staroverov
Finished
۰۲:۱۵
Alexander Serebrennikov
۲
۳
Yurii Merkushin
Finished
۰۲:۱۵
Roman Astreev
۰
۳
Ivan Pandur
Finished
۰۲:۴۵
Nikolay Zhurba
۱
۳
Vladislav Chakhur
Finished
۰۲:۴۵
Vladimir Staroverov
۳
۰
Yuriy Lbov
Finished
۰۳:۱۵
Yurii Merkushin
۳
۰
Kirill Malahov
Finished
۰۳:۱۵
Alexander Serebrennikov
۲
۳
Vladislav Chakhur
Finished
۰۳:۴۵
Igor Mihaylov
۰
۳
Ivan Pandur
Finished
۰۳:۴۵
Kirill Malahov
۳
۲
Nikolay Zhurba
Finished
۰۴:۱۵
Yuriy Lbov
۱
۳
Roman Astreev
Finished
۰۴:۱۵
Ivan Pandur
۰
۳
Vladimir Staroverov
Finished
۰۴:۴۵
Vladislav Chakhur
۲
۳
Yurii Merkushin
Finished
۰۴:۴۵
Yuriy Lbov
۳
۰
Igor Mihaylov
Finished
۰۵:۱۵
Kirill Malahov
۲
۳
Alexander Serebrennikov
Finished
۰۵:۱۵
Suntsov Artem
۳
۲
Alexey Vlasov
Finished
۰۵:۳۰
Yurii Merkushin
۰
۳
Nikolay Zhurba
Finished
۰۵:۴۵
Vladimir Staroverov
۱
۳
Roman Astreev
Finished
۰۵:۴۵
Vladislav Chakhur
۱
۳
Yurii Merkushin
Finished
۰۶:۴۵
Igor Krikunov
۰
۳
Mikhail Chernyavskiy
Finished
۰۹:۱۵
Sergey Simonov
۳
۱
Alexander Klavdenkov
Finished
۰۹:۱۵
Vladimir Pustoselov
۳
۲
Mikhail Smirnov
Finished
۰۹:۳۰
Igor Blinov
۱
۳
Alexander Kolmin
Finished
۰۹:۴۵
Mikhail Chernyavskiy
۰
۳
Igor Blinov
Finished
۱۰:۱۵
Mikhail Smirnov
۲
۳
Vladimir Ippolitov
Finished
۱۰:۳۰
Vyacheslav Tsvetkov
۲
۳
Sergey Simonov
Finished
۱۰:۴۵
Alexander Kolmin
۲
۳
Igor Krikunov
Finished
۱۰:۴۵
Vladimir Ippolitov
۲
۳
Vladimir Pustoselov
Finished
۱۱:۰۰
Igor Krikunov
۲
۳
Igor Blinov
Finished
۱۱:۱۵
Mikhail Chernyavskiy
۱
۱
Alexander Kolmin
inprogress
۱۱:۴۵
Alexander Klavdenkov
۳
۲
Vyacheslav Tsvetkov
Finished
۱۱:۴۵
Hungary
TT Trophy Hungary
Barnabas Farago
۰
۳
Levente Both
Finished
۱۰:۴۵
Daniel Hogye
۱
۳
David Molnar
Finished
۱۱:۰۰
Zsolt Daru
۰
۳
Imre Bak
Finished
۱۱:۴۵
David Molnar
۱
۲
Sebestyen Kovacs
inprogress
۱۲:۰۰
Belarus
Liga Pro
Yurii Moroz
۳
۲
Aleksandr Kazak
Finished
۱۲:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید